استفاده از راهنمای محتوا هنگام درج کالا

برخی اوقات کالاهای شما به دلیل مشکلات محتوایی مورد تایید کارشناسان دیجی‌کالا قرار نمی‌گیرد و فرآیند تایید کالا و آغاز فروش شما به تاخیر می‌افتد. راهنمای موثری در پنل شما وجود دارد که  با استفاده از آن می‌توانید گام‌های درج کالا را سریع‌تر و راحت‌تر طی کنید و احتمال تایید کالای درج شده خودتان را افزایش دهید. این ویژگی  در هر گام به کمک شما می‌آید تا  اطلاعات، ویژگی‌ها، عنوان و تصاویر کالا را به درستی وارد کنید. فقط کافیست در هر مرحله روی علامت سوالی که در عنوان آن مرحله قرار دارد، کلیک کنید تا پنجره راهنما برای شما باز شود.

برای هر گروه کالایی با توجه به جزییات و نیاز‌های آن گروه، راهنما در دسترس شما است و در مراحلی از درج کالا که جزییات متفاوتی نسبت به سایر گروه‌ها ندارد، راهنمایی‌های یکسانی را مشاهده می‌کنید.این راهنما دقیقا به شما می‌گوید که هر قسمت را چگونه تکمیل کنید تا مورد تایید قرار گیرد و عدم رعایت چه مواردی باعث رد شدن کالای شما می‌شود.

به طور مثال در تصویر زیر راهنمای گام دوم (درج اطلاعات کالا) را مشاهده می‌کنید.

فرض کنید فراموش کردید «مدل کالای» خود را چگونه وارد کنید، با استفاده از این راهنما و مثالی که عنوان شده است، مدل کالای خود را راحت‌تر و بدون خطا وارد می‌کنید.

در گام پنجم که باید تصویر کالا بارگذاری شود، راهنما به صورت تصویری به شما کمک می‌کند تا عکس مناسب را انتخاب کنید و عکس‌هایی که مورد تایید نیست را نیز نمایش می‌دهد.

اگر بخشی از قوانین درج کالا در یک گروه کالایی تغییر کند، تغییرات مدنظر در اسرع وقت در راهنمای آن گروه ایجاد می‌شود. همچنین به مرور زمان، مواردی به محتوای این راهنما اضافه خواهد شد که شما را برای فروش بهتر با استفاده از محتوای صحیح و کاربردی، راهنمایی می‌کند.