فرم درخواست انحصار برند

فروشنده عزیز

لطفا توجه فرمایید

فرآیند درخواست انحصار برند تغییر کرده است و از این به بعد به جای تکمیل فرم، باید از طریق «پشتیبانی آنلاین» پنل خود اقدام کنید.

برای این درخواست، پس از ورود به پنل و انتخاب منوی پشتیبانی آنلاین، گزینه ثبت درخواست پشتیبانی را انتخاب کنید، سپس از میان دسته‌بندی‌ها، «سفارش/محموله/ انبار» و از میان موضوعات «سایر درخواست‌ها» را انتخاب کنید و درخواست خود را ارسال کنید.

 

چگونه می‌‎توانم در دیجی‌کالا درخواست انحصار برند بدهم؟

شما فروشنده عزیزی که برندتان را به صورت قانونی ثبت کردید، می‌توانید درخواست انحصار فروش آن را به دیجی‌کالا ارسال کنید تا مورد بررسی قرار گیرد اما پیش از ارسال این درخواست، باید برند خودتان را در دیجی‌کالا هم ثبت کنید و از این ثبت ۹۰ روز (۳ ماه) بگذرد. 

پس از آن، از طریق پشتیبانی آنلاین پنل اقدام کنید.کارشناسان دیجی‌کالا درخواست شما را بررسی می‌کنند و در صورت تایید، پاسخ آن را در قالب ایمیلی با تعیین هدف ریالی فروش در بازه زمانی مشخص، برای شما ارسال می‌کنند. برای ثبت این درخواست، باید نام صاحب برند و صاحب پنل در دیجی‌کالا یکسان باشد.

نکته مهم: لطفا دقت فرمایید که ارسال درخواست به تنهایی به معنای ارائه انحصار برند نیست و کارشناسان دیجی‌کالا پس از بررسی، ارائه انحصار یا عدم آن را از طریق ایمیل با شما در میان می‌گذارند.