ثبت درخواست در پنل فروشندگی جایگزین فرم «تماس با ما» می‌شود

ثبت درخواست و پشتیبانی فروشندگان برای دسترسی سریع‌تر و راحت‌تر، به پنل فروشندگی شما منتقل شده است. از این به بعد می‌توانید به جای مراجعه به فرم «تماس با ما» درخواست‌های خود را به راحتی از طریق پنل‌تان ثبت و وضعیت درخواست‌های قبلی خود را مشاهده و پیگیری کنید.

در ادامه با ما همراه باشید تا با روش ثبت درخواست در پنل آشنا شوید.

برای ثبت درخواست در پنل فروشندگی چه مسیری را طی کنیم؟

لطفا توجه کنید، پس از ساخت ویدئو، منوی «پشتیبانی آنلاین» به نام «درخواست پشتیبانی» تغییر کرد و در حال حاضر شما در در پنل خود منوی «درخواست پشتیبانی» را می‌بینید.

۱- ابتدا منوی پشتیبانی آنلاین را انتخاب کنید.

۲- سپس روی گزینه «ثبت درخواست پشتیبانی» کلیک کنید.

۳- در این مرحله دسته‌بندی‌های مختلف و موضوعات مربوط به هر دسته‌بندی را می‌بینید. با توجه به موضوعی  که درخواست پشتیبانی دارید، گزینه‌های مورد نظر را انتخاب و سپس  روی  عبارت «تایید و ادامه» کلیک کنید.

در صورتی که موضوع درخواست شما در موضوعات مشخص شده نبود ، می‌توانیم موضوع سایر درخواست‌ها را انتخاب کنیم.

توجه داشته باشیم که دسته‌بندی و موضوع را درست و بادقت انتخاب کنیم تا همکاران پشتیبانی دیجی‌کالا سریع‌تر درخواست ما را پیگیری کنند.

۴- سپس وارد صفحه «ثبت درخواست پیگیری» می‌شوید. «عنوان درخواست» را وارد کنید و توضیحات کامل خود را در قسمت «متن درخواست» بنویسید. در صورتی که برای درخواست خود مستنداتی دارید، با استفاده از گزینه «بارگذاری فایل» آن را پیوست کنید. توضیحات و مدارک کامل شما باعث پاسخگویی سریع‌تر کارشناسان دیجی‌کالا می‌شود.

در نظر داشته باشید که تکمیل عنوان و متن درخواست ضروری است و در صورتی که تکمیل نشوند امکان ثبت درخواست را ندارید. توصیه می‌شود در انتخاب عنوان مرتبط با موضوع دقت کنیم تا هم سریع‌تر پاسخ را دریافت کنید و هم در جستجوی درخواست‌های ثبت‌شده راحت‌تر اقدام کنید.

چگونه درخواست خود را جستجو و پیگیری کنم؟

شما می‌توانید لیستی از درخواست‌های خود را در قسمت «پشتیبانی آنلاین» ببینید و بر اساس وضعیت، اولویت و موضوع درخواست، آن‌ها را فیلتر و جستجو کنید.

پاسخ تیم پشتیبانی نیز در همین قسمت در دسترس است. 

 

انواع وضعیت درخواست

جدید: درخواست شما به عنوان درخواستی جدید ثبت شده است و هنوز بررسی نشده است.

در حال بررسی: درخواست شما توسط همکاران پشتیبانی در حال بررسی و پیگیری است.

در انتظار جزئیات بیشتر: درخواست شما نیازمند جزئیات بیشتر است بنابراین با توجه به پاسخ کارشناسان، مستندات و توضیحات لازم را مجددا وارد کنید.

بسته‌شده: تمامی درخواست‌هایی که بررسی و پاسخ داده شده است و ۵ روز از حل آن گذشته است.

حل‌شده: درخواست شما انجام و پاسخ نهایی ارائه شده است.

 

نکته مهم

دقت داشته باشیم، در صورتی که درخواست جدیدی داریم که متفاوت از سایر درخواست‌های ثبت‌شده ما است، باید یک درخواست جدید برای آن ایجاد کنیم تا همکاران پشتیبانی به صورت مستقل آن را پیگیری کنند.

نباید موضوع را در سایر درخواست‌های ثبت‌شده خود مطرح کنیم.