ارزیابی فروشندگان برای همکاری با گروه مد و پوشاک دیجی کالا

فقط چند دقیقه زمان کافیه تا این مطلب رو بخونید تا نکات مهمی درباره‌ فروش در دیجی‌کالا و دیجی استایل بدونید.

دیجی‌کالا به ‌عنوان پربازدیدترین فروشگاه آنلاین خاورمیانه و دیجی استایل به عنوان پربازدیدترین فروشگاه اینترنتی تخصصی مد و پوشاک ایران، بهترین گزینه‌ ها برای کسب مشتری جدید و رشد شما هستند.

شما درصورت همکاری با این دو  وبسایت به زیرساخت های قوی و شناخته شده بسته بندی و توزیع (Distribution)، بازاریابی (Marketing) و خدمات پس از فروش ما (Customer Service) دست پیدا می کنید.

می‌تونید برای گسترش و ساخت آینده کسب ‌و کارتون، روی همکاری ما حساب کنید و رشدتون رو سرعت بدید.

این فروشگاه، بستری رو برای کسب و کارهای ایرانی، از توزیع‌کننده، تولیدکننده تا فروشنده، واردکننده و طراحان فراهم کرده تا بتونید کالاهاتون رو از هر شهری در ایران در ویترین بزرگش نمایش بدید.

فروش تو دیجی کالا راحت تره و همه میتونن با بارگذاری مدارک و گذروندن دوره آموزشی، با رعایت قوانین دیجی کالا هر کالایی که جزو کالاهای ممنوعه نیست رو بفروشن.

کالاهایی که در دیجی‌کالا نمی‌توان فروخت! (کالاهای ممنوعه)

فروش تو دیجی استایل به دلیل وجود چارچوبهای سخت تر و تخصصی در حوزه مد و پوشاک، چند مرحله ارزیابیِ بیشتر داره و قوانین بیشتری هم شاملش میشه.

بعد از پر کردن کامل فرم زیر و ثبت درخواست همکاری، کارشناسان دیجی استایل اطلاعات رو ارزیابی میکنن و در صورت مثبت بودن باهاتون تماس میگیرن و نیاز هست که شرکت یا تولیدی یا کارگاهتون وهمچنین کیفیت و تنوع محصولاتتون از نزدیک مورد بررسی قرار بگیره و درباره توانایی و پتانسیل تولید/عرضه شما مذاکراتی صورت بگیره.

برای همکاری با گروه مد و پوشاک دیجی کالا، با پر کردن فرم زیر اطلاعات رو به تیم ارزیابی ما داده و در صورت موفقیت، منتظر تماس از طرف کارشناسان ما باشید:

جالبه بدونید که

مد و پوشاک بزرگترین رسته در فروش اینترنتی در دنیاست و مشتری ها با برندهایی که تجربه فروش ۳۶۰ درجه (اینترنتی و فروشگاهی بصورت همگام) دارن حس خاص و به روز بودن برقرار میکنن. 

و گروه دیجی کالا

روزانه بطور میانگین بیشتر از ۳۰۰ هزار ثبت سفارش داره

بیشتر از ۲۸ میلیون بازدید ماهانه داره

بزرگترین فروشگاه اینترنتی خاورمیانه ست

بیشتر از ۲ میلیون محصول در فروشگاه هست و بیش از ۷۰۰ هزار محصول متعلق به مد و پوشاکه

تو چند ده شهر ایران برای فروشنده ها انبار تاسیس شده که هرکس از هر شهری بتونه فروشنده بشه

بیش از ۳۱ مرکز پردازش در سطح کشور

و بیش از ۳۴۰۰ فرصت شغلی مستقیم 

به اینکه شما رو در کنار خودمون داریم افتخار می کنیم